AnasayfaHakkımızda

ankaratransferi.com, ANKARA’da siz değerli müşterilerimiz için “Havalimanı Transferi”, “Shuttle”, “Şehir İçi Taşımacılık”, “İş Gezisi” ve “Tur Organizasyonları” faaliyetleri için kurulmuş olup, güvenlik ve konforu ilke edinmiştir.

ankaratransferi.com kişi ya da kurumların tüm araç ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Hizmetler günün her saatinde aktif bir şekilde sunulmaktadır.Bu hizmetler son model araçlarla yapılmaktadır. Ulaşımınızın zamanında ve güvenli yapilmasi bizim en temel görevimizdir. ankaratransferi.com olarak önceliğimiz müşteri memnuniyetidir.

Ulaştırma kavramı sizleri bulunduğunuz mekandan güler yüzle alıp, güven içinde arzu ettiğiniz yere en uygun zaman içinde emanet etmek anlamına gelir.

Hizmetlerimizin icinde toplantı ve davetlere özel ulaşım, havaalanı transfer ve tüm transfer hizmetleri yer almaktadır. Bunlarla birlikte, farklı sektörlerde planlanan herhangi bir etkinliğin tüm süreçlerinin ulaşım yönetimini üstlenmekteyiz. Esenboğa Havalimanı başta olmak üzere Ankara’daki tüm özel transfer ihtiyaçlarınızda hizmetinizdeyiz.

ankaratransferi.com olarak sizi dilediğiniz saatte ve adresten alıp ulaşmak istediğiniz adrese güvenli ve güler yüzlü bir şekilde ulaştırıyoruz. Uygun fiyat seçenekleriyle hizmetinizdeyiz.Yabancı dil bilen profesyonel çalışanlarımızla

Yurt dışından gelecek misafiriniz ve is ortaklarınızı sizin adınıza güler yüz ve samimiyetimizle karşılıyor, konaklama adreslerine ya da talep ettiğiniz farklı bir noktaya güvenle seyahatlerini sağlıyoruz. ankaratransferi.com olarak sizi gideceğiniz noktaya güvenli bir şekilde ulastıracağımızdan emin olmanızı isteriz.

× WhatsApp
Hemen Ara