AnasayfaShuttle
Güvenilir Hizmet

Ankaratransferi.com ile tüm transfer hizmetlerinden güven içerisinde faydalanabilirsiniz.

Üst Düzey Konfor

Son model araçlarımızda üst düzey konfor garantisi veriyoruz.

Kişiye Özel

Toplu taşıma olarak değil kişiye özel VIP transfer ayrıcalığı.

Tam Zamanında

Tüm transferlerimizde istediğiniz saatte istediğiniz yerdesiniz!

Ekonomik

Transfer ve tüm hizmetlerimizde en uygun fiyat garantisi.

7/24 Sizinle

Bizlere 7 gün 24 saat istediğiniz tüm iletişim kanallarımızdan ulaşın!

Profesyonel Ankara Shuttle

Shuttle hizmetimizden faydalanarak havalimanı, otogar, YHT, çeşitli organizasyonlar ya da belirleyeceğiniz istikametlerden hızlı ve ekonomik bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz.

Shuttle servislerimizde konforu yaşayın

Shuttle servisler V.I.P transferlere nazaran daha ekonomik çözümler olarak ön plana çıkmaktadır ve bütçesini ilk planda önemseyen müşterilerimiz tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Bu hizmetimizde çoklu yolcu taşıma iş modeli benimsense de konfordan ve güvenlikten hiçbir şekilde taviz verilmez.

Bu hizmetimizde hem hızlı ve güvenli yolculuğun keyfini çıkartarak zamandan tasarruf eder hem de sizin gibi transfer esnasında özel bir shuttle kullanmak isteyen diğer özel misafirlerimizle birlikte yolculuk yaparak ekonomik bir transfer hizmeti alırsınız.

Shuttle ve V.I.P transferin farkı nedir?

V.I.P. araç transferlerinde araçta yolcu olarak sadece siz ve özel misafirleriniz bulunur. Shuttle servislerde ise tanımadığınız kişilerle de yolculuk edebilirsiniz. V.I.P. araçlarda size özel çözümler üretilirken Shuttle kullanımında ortak çözümler tercih edilir ve buna göre bir rota belirlenir.

Bu farkların yanı sıra Shuttle servisler fiyat yönünden V.I.P. transferlere göre daha avantajlıdır. Grup ulaşımlarında daha ekonomik bir çözüm olduğu için genellikle Shuttle tercih edilmektedir. Bu hizmet modelinde de misafirlerimize güvenli ve konforlu bir şekilde ulaşım alternatifi sunulmaktadır.

Hijyenik, güvenli ve ekonomik bir yolculuk

Ankara Transferi ayrıcalığıyla Shuttle araçlarımız hijyen kuralları göz önünde bulundurularak güvenli bir ulaşım sunar. Bu hizmetimizle zaman kaybetmeden, konfordan taviz vermeden ve bütçenizi zorlamadan ekonomik bir şekilde seyahat etmenin ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.

Siz de bu ayrıcalıktan faydalanın

Ankara Transferi olarak uzun yıllardır Shuttle hizmet vermekte ve değerli müşterilerimizden %100 olumlu geri dönüşler almaktayız. Uygun fiyatlarla lüks bir hizmet sunarak sektörün önde gelen firmaları arasında olmaktan büyük bir mutluluk ve onur duyuyoruz.

Bu ayrıcalıklı hizmetten siz de yararlanabilir ve mutlu müşterilerimiz arasında yer alabilirsiniz. Shuttle hizmetimizle ilgili daha detaylı bilgi almak, seyahat planınızı oluşturmak ve fiyatları öğrenmek için bize iletişim numaralarımızdan ya da internet sitemizdeki iletişim sayfamızdan ulaşabilir ve en uygun ücretlerle konforlu bir yolculuk yapmanın keyfini çıkartabilirsiniz.

× WhatsApp
Hemen Ara