AnasayfaŞöförlü Araç Kiralama / Tahsis

Ankara Şöförlü Araç Kiralama

Trafikte araç kullanmanın, şehirde adres aramanın stresinden sizi kurtarıyoruz. Siz işlerinize odaklanın, ulaşım sorununu biz gideriyoruz.

Şoförlü araç kiralama hizmetimizle özel ve deneyimli şoförüyle birlikte size özel tahsis edilen araçta dilediğiniz adrese konforlu bir şekilde ulaşmanın keyfini çıkartın.

Neden şoförlü araç kiralamalıyım?

Araba kullanmaktan en çok keyif alanlar dahi şehir içinde araba sürerken strese girebilmektedir. Özellikle gideceğiniz adresleri tam olarak bilmiyorsanız direksiyon başında geçirdiğiniz saatler büyük bir eziyete dönüşebilir.

Şoförlü araç kiralama hizmetimizle siz lüks aracımızın arka koltuğunda konforlu bir şekilde yolculuğunuzun tadını çıkartırken geriye kalan her şey size özel olarak tahsis edilen güler yüzlü ve deneyimli özel şoförünüz tarafından halledilir.

Bu hizmetimizde aracı kiraladığınız süre boyunca dilediğiniz kadar adrese özel şoförünüzle ulaşmanın ayrıcalığını yaşarsınız. Siz işlerinize odaklanırken ulaşımda kaybedeceğiniz zamandan ve harcayacağınızdan enerjiden tasarruf edersiniz.

Özellikle şehir dışından iş amacıyla Ankara’ya gelen iş insanı, politikacı, akademisyen, sanatçı gibi önemli kişiler bu V.I.P hizmetimizi tercih etmekte ve memnun kalmaktadır.

Birinci sınıf, prestijli bir yolculuk

Bu hizmetimiz V.I.P kalitede konforlu olmasının yanı sıra prestij açısından da oldukça etkilidir. İlk intibaının oldukça değerli olduğu toplantı, etkinlik, iş görüşmesi, buluşma gibi araç ihtiyaçlarınızda da şoförlü araç kiralama hizmetimizden yararlanabilir ve karşı tarafta etkili bir ilk izlenim bırakabilirsiniz.

Bu hizmetimizde lüks araç filomuzda yer alan ve hem konfor hem de prestij açısından ön planda olan Mercedes Vito, Volkswagen Caravelle, Volkswagen Jetta, Volkswagen Passat ve Renault Megane 4 araçlarımızı size özel olarak tahsis ediyoruz.

Deneyimli, güler yüzlü şoförler

Yolculuğunuzu gerçekleştirirken size tahsis edilen araç kadar hizmetinizde olacak olan şoför de son derece önemlidir. Bünyemizdeki tüm özel şoförlerimiz deneyimli, eğitimli, Ankara trafiğine son derece hakim, güler yüzlü ve sorun çözebilen şoförlerimizdir.

Uygun fiyatlarla şoförlü lüks araçlar kiralayın

Siz de bu ayrıcalıklı hizmetten en uygun koşullarla yararlanabilmek için bize telefon ya da web sitemiz üzerinden ulaşabilir ve size özel bir teklif isteyebilirsiniz.

 

× WhatsApp
Hemen Ara